Zaterdag 10 oktober vond in De Fontein in Dokkum het jaarlijkse herfstconcert van Fanfare Oranje plaats. Vocale medewerking aan dit concert werd verleend door Popkoor Opus 3, dat onder leiding van Ben Brunt en met begeleiding van Remco Hoitsma prachtige nummers ten gehore bracht. Het publiek kon genieten van goed uitgevoerde muziek uit de musical ‘The Lion King’ en mooie nummers van onder andere The Beatles en Adele.
het koor zong niet alleen in afwisseling met het korps, dat zelf excelleerde in een mooie mars, een prachtig koraal en schitterende karakterstukken, maar ook samen met alle koperblazers, saxen en slagwerkers. Dat dit tot een enorme klankexplosie leidde, behoeft geen betoog.
Zowel korps als koor waren deze avond goed in vorm en dat gold ook voor het jeugdorkest, dat zich, evenals het ‘grote korps’, prima liet leiden door dirigent Andries de Haan.