Maandag 27 maart hebben leerlingen van Wytse Adema en Rennie Veenstra het publiek in It Sintrum in Holwerd getrakteerd op prachtige keyboard- en blokfluitklanken.
Behalve afwisseling, zat er vaart in het programma, dat begon met een solo van Erwin Haitsma.
Zijn keyboardspel ging vooraf aan dat van het keyboardensemble ‘No Sa’, bestaande uit Warner Jan Sijens, Marije Halma, GabriĆ«lle de Jong en Pieter Vlasma.
Het kwartet, dat tweemaal voor het voetlicht trad, weerde zich prima en twee ervan – Marije en GabriĆ«lle – bleken ook nog eens goede solisten te zijn.
Jonger dan de toetsenisten waren de blokfluiters, die in groepsverband optraden.
Met juf Rennie aan de piano, speelde de beginnersgroep, gevormd door leerlingen uit Hantum, Ternaard, Holwerd, Ferwert en Blije, vier goed in het gehoor liggende liedjes en voerden de gevorderde leerlingen uit Marrum, Hantum en Ternaard gezamenlijk een aantal pittige nummers uit.
Mede dankzij het vele publiek, was er voor alle talenten deze avond een niet mis te verstaan applaus.